گزارش تصویری از رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه

الَّذِینَ یُنْفِقُونَ أَمْوَالَهُمْ بِاللَّیْلِ وَالنَّهَارِ سِرًّا وَعَلَانِیَهً فَلَهُمْ أَجْرُهُمْ عِنْدَ رَبِّهِمْ وَلَا خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَلَا هُمْ یَحْزَنُونَ 

کسانى که اموال خود را شب و روز، و نهان و آشکارا، انفاق مى‌کنند، پاداش آنان نزد پروردگارشان براى آنان خواهد بود؛ و نه بیمى بر آنان است و نه اندوهگین مى‌شوند.

(البقره:۲۷۴)

رزمایش همدلی، کمک مومنانه رمضان 1399
رزمایش همدلی، کمک مومنانه رمضان 1399

گزارش توزیع بسته ارزاق توسط خادمین جهادگر شهر مهردشت ابرکوه یزد

به همت خادمین جهادگر شهر مهردشت شهرستان ابرکوه یزد (وابسته به قرارگاه) تعداد 313 بسته ارزاق در روز نیمه شعبان به نیت سلامتی حضرت بقیه الله (عج) تهیه و توزیع شد، هر بسته به ارزش 200000 تومان و شامل:

1. گوشت گوسفندی 1.5 کیلوگرم

2. برنج 5 کیلوگرم

3. ماکارونی 2 بسته و سویا 250 گرمی یک بسته

4. تن ماهی یک عدد

5. رب گوجه فرنگی 1 قوطی

6. نمک 1 بسته 

7. روغن مایع یک  لیتری 1 عدد

مرحله خرید اقلام

در مرحله اول پس از جمع آوری اولیه کمک های مردمی، اقلام مورد نیاز از منابع معتبر خریداری شد و به همت جهادگران عزیز در قرارگاه تخلیه و انبار شد.

مرحله بسته‌بندی اقلام

در مرحله دوم پس از خرید اقلام مورد نیاز از منابع معتبر به همت عزیزان خیر و جهادگران عزیز در قرارگاه با حفظ موارد بهداشتی اقلام بسته بندی شد. تعداد 550 بسته به لطف خداوند تهیه شد.

مرحله توزیع بسته‌های ارزاق

بسته های ارزاقی که به همت شما عزیزان و لطف خداوند تهیه شد، در چند منطقه شناسایی شده توزیع گردید، برای حفظ کرامت عزیزان تصاویر به صورت گلچین انتخاب شده است:

مرحله دوم بسته بندی ارزاق جهت نیازمندان

در ادامه تهیه و بسته بندی اقلام برای نیازمندان به یاری جهادگران مالی قرارگاه تعداد 300 بسته ارزاق تهیه شده و توسط خادمین قرارگاه بسته بندی شد تا در ادامه به مکان‌های شناسایی شده توزیع شود.