سهم من در این دفاع مقدس

راه اندازی نقاهتگاه هزار تخت خوابی، دوخت ماسک، پخت غذا و تهیه میان وعده تقویتی از گام های کوچکیست که با توجه به محدودیت ها و مشکلات بیمارستان ها در شرایط شیوع ویروس کوید۱۹، با کمک همه اقشار مردم برای بهره گیری از این فیض معنوی برداشته ایم.

 

بسته های تقویتی خوراکی

با توجه به هزینه های روز افزون بیمارستان ها، ما در قرارگاه فرهنگی جهادی حضرت بقیه الله (عج) در نظر داریم، به جهت تقویت روحی و جسمی پرستاران، کارکنان و بیماران در خط مقدم جهاد فی سبیل الله، با مشارکت همه اقشار مردم، هر هفته ۱۰,۰۰۰ بسته میان وعده بسته بندی و در بخش کرونا توزیع نماییم.

بسته تقویتی طراحی شده با مشورت مسئول تغذیه بیمارستان :

– یک عدد میوه: پرتقال یا موز

– نوشیدنی ویتامین C: آبمیوه یا رانی

– بیسکویت خرمایی، های بای یا کیک کوچک

– دو یا سه عدد کاکائو

– یک عدد بسته کوچک عسل

– ظرف پلاستیک مربوطه و بسته بندی به همراه دعای هفتم صحیفه

نیروی جهادی

جهت حفظ سنگر سلامت و بهره گیری از فیض معنوی جهاد فی سبیل الله، در نظر داریم خط بسته بندی میان وعده تقویتی، دوخت ماسک و پخت غذا را برای بیمارستان های درگیر کرونا در تهران اجرا نماییم.

جهت خدمت جهادی بسته بندی در محیط کاملا ایزوله و بهداشتی مسجد حضرت بقیه الله (عج) واقع در خیابان ملاصدرا اطلاعات زیر را به شماره ۳۰۰۰۵۷۰۰۵۷۰۰۴۰ ارسال نمایید.

نام، نام خانوادگی، کد ملی و “کمک در بسته بندی”

جهاد با مال

بعضی‌ها با جانشان جهاد می‌کنند و بعضی با آبرو. این میان آن‌هایی که با دادن مالشان در میدان جهاد وارد می‌شوند، به نوعی پشتیبانی و تجهیز میدان جهاد را برعهده دارند.

قرارگاه فرهنگی جهادی حضرت بقیه الله